BEDİR HAVUZCULUK

ATLAMA PLATFORMLARI

BCNO3C atlama platformuBCNO3C atlama platformu

BCN03 Atlama platformu,

BCN03 Atlama platformu,

Barcelona'03 Dünya Yüzme Şampiyonası için, AstraİPool tarafından geliştirilmiş ve patenti alınmış olup iki yenilik sunmaktadır:

  Yüzücünün platform açısını elle ayarlamasına izin verir. Yüzücüler 0, 3, 6, 10 derece aralığında en uygun olan açıyı seçebilirler.

* Uluslararası Yüzme Federasyonu (FINA) (FR2.7) atlama platformlarında 0 ile 10 derece arasında bir açıya müsaade etmektedir. Bu nedenle, pazardaki tüm atlama platformları, ayarlanamaz sabit açılı platformlardan ibarettir.

  Ayarlanabilir yan kollar ile yüzücü, pozisyonunu kolları aşağı yukarı bırakarak kolaylıkla değiştirebilir ve en uygun pozisyonu seçer.

-  Bunun yanında bir EKONOMİK versiyon olan 6 derece sabit açılı ayar kolsuz model de bulunmaktadır.

Atlama platformu AISI-316 paslanmaz çelik kullanılarak imal edilir. Standart atlama platformu, Omega elektronik zamanlama sisteminin montajına izin vermek amacıyla demonte edilebilir. Platform 550 mm uzunluğunda ve 500 mm genişliğinde olup 437 mm yüksekliğindedir ve polisajlanmıştır. Yüzme havuzu platformuna montajı kolaydır. Ankrajlama ile betona montajı da mümkündür.


Yüksekli 40 cm

Yüksekli 70 cm

Ayarlanabilir atlama platformu

Ayarlanabilir atlama platformu

Kaygan olmayan yüzeyli ,polyester ve fiberglass’tan manül 500x500 platformu  AISI -316 ‘dan mamül gövde üstüne otuur.Ankaraj bağlantıları ile beraber (numaralar hariç)


Sabit atlama platformu

Sabit atlama platformu

Yüksekli 40 cm

Yüksekli 70 cm

AISI -304 Paslanmaz çelikten mamul gövde üstüne oturan 500 x 500 fiberglas ve polyesterden mamul kaygan olmayan yüzeyli platform (numaralar hariç)