iIeri Düzeyde Oksidasyon


Doğanın en güclü temizleyici özelligine sahip olan ozon gazrm kullanan Prozone Oksidasyon Sistemleri; havuz ve saunanızda bulunan bakterileri, mikro organizmalan ve virilsleri hicbir yan etki gostermeden anında yok eder. Prozone Oksidasyon Sistemleri; dogal ve antitoksik bir gaz olan ozon sayesinde turn zararlı organizmalan yok ettigi gibi yosun oluşumu da önler. Aynca ozon, suda bulunan klor ve bromu okside ederek bu elementlerin kullanırmını sürekli olmasını saglar, Boylece kimyasal kullarum ihtiyact ve dezenfeksiyon sistemi kurulum harcamalar büyük oranda azahr


 Güneş tarafından doğal olarak meydana gelen ozon soluduğumuz havayı sürekli temizler.Düzenli yapıda olan oksijen molekülünün aksine ozon molekülü 3 atomdan oluşur.Ozonun bu yapısı onun klordan 10.000 kat daha etkili çalışmasını sağlar.

İleri oksidasyon sistemi ise;ozon ultraviyole ışığının birleşmesini sağlayarak bakteri ve kirleri anında yok eder.

prozone ozon jeneratörü

Prozone oksidasyon sistemleri

Genel özellikleri


Ekonomiktir.

Kolay ve hızlı montaj

Neme dayanıklı

Sık bakım gerektirmez.4 ayda lamba ve genel sistem kontrolü yapılması önerilir.Ph değerlerinin düzenli ölçülmüne ve klor kullanımına devam edilmesi şarttır.Bununla birlikte sistemin kullanımı diğer kimyasala kullanım ihtiyacını büyük ölçüde azaltır.


BEDİR HAVUZCULUK